Nomas velosipēdi Drukāt E-pasts

Piedāvājam Jums iznomāt pieaugušo velosipēdus gan ar sieviešu, gan vīriešu rāmjiem ar dažādiem rāmju augstumiem robežās no 16 līdz 24 collām, kā arī dažāda izmēra velosipēdus pusaudžiem un bērniem.

Visi mūsu velosipēdi ir aprīkoti ar amortizatoriem uz priekšējā riteņa, kas padara braucienu ērtu un patīkamu.

Velosipēdi ir aprīkoti arī ar dubļu sargiem, kas, īpaši dubļu sargs uz aimugurējā rata, palīdz saglabāt Jūsu apģērbu tīru braucot mitrā laikā, kā arī arī pa zemes uz meža ceļiem.

Nomas velosipēdu klāsts

Tāpat velosipēdiem komplektā bez papildus samaksas ir pievienota saslēdzamā trose un atslēga, kas palīdzēs Jums pasargāt tos no iespējamajiem garnadžiem.

Velosipēdi aprīkoti ar dzēriena pudeles turētāju, bet karstās vasaras dienās grupām piedāvājam piegādāt gan velosipēdus gan dzeramo ūdeni.

Nomas velosipēdi ar dzērienu turētājiem

Daži velosipēdi ir aprīkoti arī ar sēdekli ar papildus amortizatoru, kā arī ar aizmugures bagāžniekiem- tas viss arī bez papildus maksas.

Ikvienu velosipēdu iespējams aprīkot ar ērtu un drošu bērnu sēdeklīti komplektā ar bērnu ķiveri, kas ļaus šo ceļojumu izbaudīt arī Jūsu mazulim. Bērnu sēdeklīti kopā ar bērnu ķiveri var iznomāt arī atsevišķi- tas ļauj Jums paņemt līdzi braucienā mazuli, braucot arī ar savu velosipēdu.

Tā pat papildus drošībai Jums ir iespēja iznomāt arī ķiveres pieaugušajiem.

 

Noderīgi

Saziņā ar tūristiem noderīgas frāzes

Velonoma.lv, Powered by Joomla! and designed by SiteGround