Kā pasargāt savu velosipēdu Drukāt E-pasts

Velonoma.lv saviem klientiem un pārējiem velo lietotājiem ir apkopojusi dažus padomus velosipēdu pasargāšanai no nozagšanas.

  • Vienmēr, pat ja jūs atstājiet velosipēdu tikai uz īsu brīdi, pieslēdziet velosipēdu pie kāda zemei droši piestiprināta priekšmeta- velosipēdu stāvvietā, pie staba, ceļazīmes, koka vai nožogojuma. Pieslēdziet velosipēdu arī tad, ja jūs esat piestājis vasaras kafejnīcā, lai iemalkotu tasi kafijas vai sulu un velosipēds it kā ir jūsu redzeslokā.
  • Centieties neatstāt velosipēdu pa nakti ārpus telpām pat tad, ja vietā, kur tas stāv ir novērošanas kameras. Var gadīties, ka zādzības fakta ieraksts no novērošanas kameras kļūs par jūsu vienīgo piemiņu par jūsu velosipēdu.
  • Centieties nepieslēgt velosipēdu tikai aiz rata- zaglis var izvēlēties to noskrūvēt un paņemt pārējo.
  • Pieslēdziet velosipēdu tādā vietā, kur jau ir pieslēgti citi velosipēdi, jo tā Jūs samazināsiet risku, ka tieši Jūsu velosipēdu tiks nozagts. Velosipēdu zagļa izvēle, visticamāk, kritīs uz to velosipēdu, kurš būs vissliktāk pasargāts.
  • Pieslēdzot velosipēdu, novietojiet to tā, lai starp velosipēdu un objektu, pie kā jūs to pieslēdzat, būtu pēc iespējams mazāk brīvas vietas. Ja lietojat trošu vai ķēdes saslēdzēju, tad to pat var aptīt vairākas reizes tā, lai pēc iespējams grūtāk būtu tikt klāt un ķēde brīvi nekarātos. Jāskatās, vai slēdzene nepieskaras zemei, jo tādu zaglis var pat mēģināt pārsist ar akmeni.
  • Noņemiet no velosipēda visus vērtīgos velosipēda aksesuārus, piemēram, lampiņas, velokompjūteru. Atstājot velo uz ilgāku laiku nav peļama doma paņemt līdzi velo sēdekli ar visu stuti.
  • Nekad nesaslēdzat velosipēdu pašu ar sevi, jo tādā gadījumā Jūsu velosipēdu var vienkārši aiznest.

Saudzējiet sevi un savu velosipēdu un neesat vienaldzīgs, ja esat kļuvis par liecinieku aizdomīgāmdarbībām ar velosipēdu, kas nav jūsējais!

 

Noderīgi

Saziņā ar tūristiem noderīgas frāzes

Velonoma.lv, Powered by Joomla! and designed by SiteGround