Laipni lūgti Velonoma.lv!

Velosipēdu noma nomas punktos Jūrmalā - Bulduru un Ķemeru dzelzceļa stacijās un Valmierā.

3 EUR stunda, 12 EUR diena, 36 EUR piecas dienas, 42 EUR nedēļa, 60 EUR divas nedēļas.

Līdz 14 gadu vecumam- puscena. Bērnu un pieaugušo ķiveres, bērnu sēdeklīši un velo somas.

Piegāde brauciena sākumpunktā un savākšana no brauciena galapunkta visā Latvijā un Baltijā grupām un uz pasākumiem. Maršrutu izstrāde un pielāgošana. Velo ekskursijas īpaši aizsargājamās dabas teritorijās.

Velonoma.lv pirmais klients 2015.gadā - jelgavnieks PDF Drukāt E-pasts

Par Velonoma.lv pirmo klientu 2015.gada velosezonā ir kļuvis Guntars no Jelgavas, kas 14.martā iznomāja velosipēdu, lai kopā ar draugiem pavadītu saulaino sestdienu veloizbraucienā pa Jūrmalu.

Līdz ar to Velonoma.lv velosipēdu nomas sezona šogad sākusies pat agrāk kā 2012.gadā, kad par mūsu pirmo klientu 22.martā Ķemeros kļuva latviešu izcelsmes Austrālijas pilsonis Dainis Edmund Purins.

Savukārt 2013.gada velosezonā par pirmajiem klientiem kļuva Jūrmalas pilsētas viesi no Krievijas, kas 18.aprīlī devās jaukā četru stundu velopastaigā pa vēl vasaras kņadas nepārņemto pilsētu, kurpretim 2014.gada velosezona faktiski sākās tikai ar Ceļotāju dienu Ķemeru nacionālajā parkā 3,maijā.

 
Velonoma.lv velosipēdi tiek sakopti jaunajai sezonai PDF Drukāt E-pasts

Ar Velobraucēju drošības un izglītības fonda brīvprātīgo palīdzību Velonoma.lv velosipēdi tiek modināti no ziemas miega, iziet tehnisko apkopi un top gatavoti jaunajai, 2015.gada sezonai.

Tāpat kā iepriekšējos gadus mūsu velosipēdu klāsta pamatā būs dažādu izmēru gan sieviešu gan vīriešu pieaugušo un pusaudžu kalnu velosipēdi. Braucieniem pilsētvidē piedāvāsim arī sieviešu pilsētas velosipēdus. Protams, ka nomā pieejami būs arī groziņi (pilsētas velosipēdiem), bērnu sēdeklīši komplektā ar ķiveri un pieaugušo ķiveres.

Kā jau rakstījām nomas aksesuāru klāsts ir papildināts arī ar kvalitatīvām, ūdensizturīgām bagāžas somām - kā stiprināmām uz bagāžnieka tā parastām.

Lai labi ripo!

 
Tagad Velonoma.lv piedāvā arī velosomas PDF Drukāt E-pasts

Atsaucoties uz klientu pieprasījumu Velonoma.lv piedāvā nomā kvalitatīvas Ortlieb zīmola aizmugurējās bagāžas somas.

Velosomas stiprinās uz bagāžnieka un tiek iznomātas pa pāriem. Nomas maksa nomājot uz laiku līdz četrām dienām: EUR 1,50 dienā, par katru dienu virs četrām dienām- 1 EUR par pāri. Minētās cenas ietver PVN.

Velosomas ir noderīgs aksesuārs ne tikai dodoties tālākos, vairāku dienu braucienos, bet arī īsākiem izbraucieniem Latvijai raksturīgos mainīgos laika apstākļos, jo tajā var ērti un droši noglabāt rezerves apģērbu, līdzpaņemtās pusdienu sviestmaizes, bet rudenī un agrā pavasarī arī termosu ar karstu dzērienu.

Lai labi ripo!

 
Bulduru velonomā vairāk bagāžas groziņu PDF Drukāt E-pasts

Bagāžas groziņš ir lieta, ko mums pieprasa diezgan daudzi nomas klienti, ja to mērķis ir doties nesteidzīgā velopastaigā pa kūrortpilsētu, tomēr ne visi pieejamie groziņu tehniskie risinājumi ir tādi, ko mēs atļautos dot nomā mūsu klientam. Velonoma.lv atbildīgi izturās pret klientu ērtībām, tāpēc mūsu prasības pret velosipēdu un to aprīkojuma funkcionalitāti un ilgmūzību ir diezgan skurpulozas.

Vairāku sezonu ilgu meklējumu un eksperimentu rezultātā mēs šķiet esam atraduši tādu risinājumu bagāžas groziņiem, ko, kā saka, varētu lietot arī paši un ieteiktu draugiem, līdz ar to- arī mūsu klientiem, tāpēc no jūlija beigām Bulduru velonomā arvien pieaugošākā skaitā ir pieejami velosipēdi ar uz stūres stiprināmiem bagāžas groziņiem. Un labā ziņa ir, ka par tiem nav jāmaksā papildus!

Lai labi ripo!

 
Velonoma.lv Jūrmalas 2014.gada vasaras sezonu atklās ar ekskursijām Ķemeros un Bulduros PDF Drukāt E-pasts

Sestdien, 17.maijā Jūrmalā norisināsies Jūrmalas vasaras kūrortsezonas atklāšanas pasākumi un to ietvaros Velonoma.lv piedāvās divas veloekskursijas.

Pl. 10:00 Bulduros ar startu no Bulduru velonomas (Bulduru dzelzceļa stacija) sāksies veloekskursija maršrutā Bulduri - Ragakāpas dabas parks - Majori, bet 10:30 Ķemeros, no Ķemeru velonomas (Ķemeru dzelzceļa stacija) startēs veloekskursija maršrutā Ķemeri - Slokas ezers- Jaunķemeri.

Abu ekskursiju paredzamais ilgums ir divas stundas. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās.

 
ĶNP Ceļotāju dienā Ķemeru velonomā 30% atlaide PDF Drukāt E-pasts

Sestdien, 2014.gada 3. maijā, jau ceturto gadu pēc kārtas Ķemeru nacionālajā parkā notiks Ceļotāju diena. Tās ietvaros paredzēts arī velo pārgājiens: Ķemeru stacija – Zaļā kāpa – Kaņiera pilskalns – Valguma Pasaule – Saules Ceplis – Smārdes stacija kopā ar SIA „Ķemeru takas”.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tel. 29224618. Dalība velopārgājienā ar savu velosipēdu ir bez maksas. Velosipēdu nomai Ķemeru velonomā ar iepriekšēju rezervāciju Ceļotāju dienas atlaide 30%.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 4

Noderīgi

Saziņā ar tūristiem noderīgas frāzes

Velonoma.lv, Powered by Joomla! and designed by SiteGround